یادداشت‌های بازاریابی

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

چیزی جدید پیدا کردم برای تولید محتوا

هورا چیزی را یافتم که کسی درباره آن مطلب فارسی ننوشته.

خیلی عجیب است برای خودم که یک عبارت بدیهی را در گوگل سرچ کردم و نتیجه ای نیافتم. البته رویکری جدیدی به داستان دسته بندی مشتریان است. بزودی مقاله‌ای ریوو وار از این موضوع را به اشتراک می‌گذارم.

یکی از دردسرهای من این است زمانی که دارم یک مقاله را می‌نویسم یادم می‌رود منابع را یکجا نگه ‌دارم می‌خوام در این مقاله جدید این مشکل را برطرف کنم و کردیت را به صاحبانش برگردانم همین که اولین جستجوی فارسی واژه باشم کافی است.

بریم برای نوشتن داستانی درباره سگمنتیشن مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب دیگر

۳۰ دلیل داشتن وبسایت
راه‌اندازی سایت

۳۰ مزیت داشتن وب سایت برای کسب و کار شما

۱. حرفه ای به نظر برسید یکی از مزایای کلیدی داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این است که کسب و کار شما را حرفه ای تر جلوه می دهد. به جای اینکه صرفاً “فروشگاه کوچکی” در خیابان باشید، داشتن یک وب سایت این تصور را ایجاد

زن در حال کار با یک موبایل
راه‌اندازی سایت

طراحی موبایل فرست یا اول موبایل چیست؟

اهمیت استفاده از وبسایت‌ها در گوشی‌های تلفن‌همراه به قدری زیاد شده است که موضوعی به اسم اول موبایل جای خود را در طراحی باز کرده است. به این جهت که اکثرا کاربران فقط از موبایل برای بررسی سایت ‌ها استفاده می‌کنند.

یک مدیر خوشحال
راه‌اندازی سایت

۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال ۱۴۰۲

در دنیای اینترنت و آنلاین، یک سایت حرفه ای برای هر شرکت، موسسه و فروشگاه ضروری است. با توجه به اهمیت سایت برای برندسازی و بازاریابی، هیچ مدیری نمی‌تواند از ارتقای سایت خود صرف‌نظر کند. در این مقاله به ۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال

ابزار بازاریابی دیجیتال

وب انگیج یا web engage چیست؟

اگر به دنبال این هستید که اطلاعاتی در خصوص وب انگیج به دست بیاورید این مقاله همان چیزی است که نیاز دارید.