یادداشت‌های بازاریابی

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

خیلی دلم ‌میخواست کار خودم باشد

کپی برداری از طرز تفکر محمدرضا شعبانعلی

خیلی وقت‌ها دوست دارم یک چیزی را که پیدا می‌کنم خودم اولین بار خلق کرده بودم. لعنتی ایده سگمنت کردن بازار خیلی خفن است یا عبارت مارکتینگ اتومیشن ولی خوب نمی‌شود.

حالا همین وبلاگ نویسی روزانه را هم از محمدرضا شعبانعلی یادگرفتم. البته این را بگوییم از خیلی سال پیش وبلاگ می‌نویسم. ولی این مدلی که نظراتم و روزمره‌گی‌هایم را درباره کارم یادداشت کنم را بعد پادکست کارنکن قسمت محمدرضا شعبانعلی اجرایی کردم.

البته چندباری چیزهای دیگری ساخته بودم ولی از دستم درآمده بود ولی این یکی قرار است خیلی بزرگ شود خودم این حس را دارم.

فعلا

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب دیگر

۳۰ دلیل داشتن وبسایت
راه‌اندازی سایت

۳۰ مزیت داشتن وب سایت برای کسب و کار شما

۱. حرفه ای به نظر برسید یکی از مزایای کلیدی داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این است که کسب و کار شما را حرفه ای تر جلوه می دهد. به جای اینکه صرفاً “فروشگاه کوچکی” در خیابان باشید، داشتن یک وب سایت این تصور را ایجاد

زن در حال کار با یک موبایل
راه‌اندازی سایت

طراحی موبایل فرست یا اول موبایل چیست؟

اهمیت استفاده از وبسایت‌ها در گوشی‌های تلفن‌همراه به قدری زیاد شده است که موضوعی به اسم اول موبایل جای خود را در طراحی باز کرده است. به این جهت که اکثرا کاربران فقط از موبایل برای بررسی سایت ‌ها استفاده می‌کنند.

یک مدیر خوشحال
راه‌اندازی سایت

۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال ۱۴۰۲

در دنیای اینترنت و آنلاین، یک سایت حرفه ای برای هر شرکت، موسسه و فروشگاه ضروری است. با توجه به اهمیت سایت برای برندسازی و بازاریابی، هیچ مدیری نمی‌تواند از ارتقای سایت خود صرف‌نظر کند. در این مقاله به ۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال

ابزار بازاریابی دیجیتال

وب انگیج یا web engage چیست؟

اگر به دنبال این هستید که اطلاعاتی در خصوص وب انگیج به دست بیاورید این مقاله همان چیزی است که نیاز دارید.