یادداشت‌های بازاریابی

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

چیزهایی که درباره کسب و کار در سرم میچرخد.

یکی از آرزوهای من این است که یک بیزینس برای خودم داشته باشم. بیزینسی با کارمندان زیاد، گردش مالی خیره‌کننده، برندی شناخته شده در سراسر ایران و بعد از آن خاورمیانه. اما یک مسئله‌ی دیگری که برای من خیلی جالب شده است. بیزینسی است که مربوط به یک جنسیت خاص باشد. این توجه به یک جنیست خاص برای خیلی جالب است. مثلا بیزینسی که فقط محصولات مراقبت سلامتی برای آقایان داشته باشد. یا بیزینسی که برای خانم‌های گیاه‌خوار باشد. این مدل دسته‌بندی کرده مشتریان یک مدل احترام گذاشتن به جنسیت‌هاست.

امروزه خیلی مد شده است که کشورهای بزرگ از دوگانگی جنسیتی به چندگانگی جنسیتی حرکت می‌کنند. این مسایل بازارهای بزرگ مالی را در پی دارد. جراحی‌های تغییر جنسیت، استفاده از محصولات آقایان برای خانم‌های یا استفاده از محصولات خانم‌ها برای آقایان. خیلی از مردها را به سمت آرایش بروند می‌تواند بازار بزرگی ایجاد کند.

در این بین به نظرم ایجاد بیزینس با احترام به یک جنسیت خاص و پررنگ تر کردن ویژگی‌های جسمی و بیولوژیکی کمی می‌تواند از سم این موضوع کم کند.

دوست دارم روزی بیزنسی داشته باشم با محوریت مشتریان خانم. به نظرم خانم‌ها بیشتر از مردها خرید می‌کنند و بیشتر پول‌ها در دست آن‌هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب دیگر

۳۰ دلیل داشتن وبسایت
راه‌اندازی سایت

۳۰ مزیت داشتن وب سایت برای کسب و کار شما

۱. حرفه ای به نظر برسید یکی از مزایای کلیدی داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این است که کسب و کار شما را حرفه ای تر جلوه می دهد. به جای اینکه صرفاً “فروشگاه کوچکی” در خیابان باشید، داشتن یک وب سایت این تصور را ایجاد

زن در حال کار با یک موبایل
راه‌اندازی سایت

طراحی موبایل فرست یا اول موبایل چیست؟

اهمیت استفاده از وبسایت‌ها در گوشی‌های تلفن‌همراه به قدری زیاد شده است که موضوعی به اسم اول موبایل جای خود را در طراحی باز کرده است. به این جهت که اکثرا کاربران فقط از موبایل برای بررسی سایت ‌ها استفاده می‌کنند.

یک مدیر خوشحال
راه‌اندازی سایت

۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال ۱۴۰۲

در دنیای اینترنت و آنلاین، یک سایت حرفه ای برای هر شرکت، موسسه و فروشگاه ضروری است. با توجه به اهمیت سایت برای برندسازی و بازاریابی، هیچ مدیری نمی‌تواند از ارتقای سایت خود صرف‌نظر کند. در این مقاله به ۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال

ابزار بازاریابی دیجیتال

وب انگیج یا web engage چیست؟

اگر به دنبال این هستید که اطلاعاتی در خصوص وب انگیج به دست بیاورید این مقاله همان چیزی است که نیاز دارید.