یادداشت‌های بازاریابی

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال ۱۴۰۲

یک مدیر خوشحال

در دنیای اینترنت و آنلاین، یک سایت حرفه ای برای هر شرکت، موسسه و فروشگاه ضروری است. با توجه به اهمیت سایت برای برندسازی و بازاریابی، هیچ مدیری نمی‌تواند از ارتقای سایت خود صرف‌نظر کند. در این مقاله به ۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال ۱۴۰۲ پرداخته می‌شود. 

۱- مطالعه سایت‌های رقبا

برای داشتن یک سایت حرفه ای لازم است تا ایده ها و الهامات خود را از رقبا بگیرید. مطالعه سایت های موفق و رقبای خود در صنعت مورد نظر یک نکته مهم است که می‌تواند به ارتقای کیفیت سایت شما کمک کند. بسیاری از انتظارات کاربران توسط رقیبان قوی‌تر شما ایجاد شده‌اند. برای اینکه از قافله جا نمانید به بررسی رقبا نیاز دارید.

۲- طراحی حرفه‌ای و کاربرپسند

سایت شما باید یک طراحی حرفه‌ای و کاربرپسند داشته باشد تا کاربران شما به راحتی و با سرعت بالا بتوانند به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

۳- بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا SEO

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل برای بهبود رتبه سایت شما در صفحات نتایج جستجو بسیار مهم است. با توجه به اهمیت موتورهای جستجو در کسب و کار اینترنتی، این نکته حیاتی است.

۴- سرعت لود بالا سایت

سایت شما باید با سرعت بالا لود شود. کاربران در صورتی که به سرعت اطلاعات را دریافت نکنند، ممکن است به سایت رقبا رجوع کنند. از طرفی سرعت لود بالای سایت یکی از عواملی است که در SEO نیز بسیار حائز اهمیت است.

۵- به روزرسانی مناسب

همیشه باید سایت خود را به روز نگه داشته و از ویرایشگرها و ابزارهای جدید استفاده کنید. سایتی که به روز می‌شود در موقعیت‌های مختلف مانند نوروز یا اعیاد تغییر می‌کند نشان از یک کسب‌وکار پویا و فعال دارد. فکر کنید به مغازه‌ای می‌روید که سال‌ها یک ویترین ثابت داشته باشد با خود چه فکر می‌کنید؟ سایت شما ویترین آنلاین کسب‌وکار شما. نه تنها استفاده از تکنولوژی می‌تواند بهره‌وری را افزایش دهد و ابزارهای جدیدی به سایت شما اضافه کند بلکه خود تغییر طراحی و ظاهر به خودی خود یک ویژگی مثبت است.

۶- بهینه‌سازی سایت برای تبلت و موبایل

با توجه به اینکه اکثر کاربران امروزی به کمک تبلت یا موبایل اینترنت می‌گردانند، بهینه‌سازی سایت برای این دستگاه‌ها بسیار مهم است. بسیاری از سایت‌ها امروز اول برای موبایل طراحی می‌شوند و سپس برای کامپیوتر به این طرز تفکر طراحی موبایل فرست یا اول موبایل می‌گویند.

۷- داشتن تیم تخصصی

برای ساخت و توسعه سایت حرفه‌ای، لازم است تیمی از طراحان و برنامه‌نویسان تخصصی داشته باشید. همچنین، شرکت شما می‌تواند با معرفی ما به عنوان مجری پروژه های طراحی سایت، از خدمات ما استفاده کند. 

در نهایت، باید گفت که یک سایت حرفه‌ای واقعاً ارزش زمان و هزینه خود را دارد. همه نکات بالا را رعایت کنید و با مشورت با تیم تخصصی، سایت با کیفیت و حرفه ای خود را طراحی کنید. 

(تبلیغات) در صورت تمایل به استفاده از خدمات طراحی سایت جدید و حرفه ای، می توانید به وبسایت ما به آدرس marketingnote.ir مراجعه کنید. تیم ما آماده پذیرش پروژه های طراحی سایت شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب دیگر

۳۰ دلیل داشتن وبسایت
راه‌اندازی سایت

۳۰ مزیت داشتن وب سایت برای کسب و کار شما

۱. حرفه ای به نظر برسید یکی از مزایای کلیدی داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این است که کسب و کار شما را حرفه ای تر جلوه می دهد. به جای اینکه صرفاً “فروشگاه کوچکی” در خیابان باشید، داشتن یک وب سایت این تصور را ایجاد

زن در حال کار با یک موبایل
راه‌اندازی سایت

طراحی موبایل فرست یا اول موبایل چیست؟

اهمیت استفاده از وبسایت‌ها در گوشی‌های تلفن‌همراه به قدری زیاد شده است که موضوعی به اسم اول موبایل جای خود را در طراحی باز کرده است. به این جهت که اکثرا کاربران فقط از موبایل برای بررسی سایت ‌ها استفاده می‌کنند.

یک مدیر خوشحال
راه‌اندازی سایت

۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال ۱۴۰۲

در دنیای اینترنت و آنلاین، یک سایت حرفه ای برای هر شرکت، موسسه و فروشگاه ضروری است. با توجه به اهمیت سایت برای برندسازی و بازاریابی، هیچ مدیری نمی‌تواند از ارتقای سایت خود صرف‌نظر کند. در این مقاله به ۷ نکته ای برای مدیران در سفارش طراحی سایت در سال

ابزار بازاریابی دیجیتال

وب انگیج یا web engage چیست؟

اگر به دنبال این هستید که اطلاعاتی در خصوص وب انگیج به دست بیاورید این مقاله همان چیزی است که نیاز دارید.